Europos pr. 122, Kaunas

   info@stogresta.lt
   8 612 69051; 8 620 82443

   

Roto stogo langai

Roto - sveika statyba, sveikas būstas  

Daugiau nei 90% savo laiko mes praleidžiame uždarose patalpose. Taip pat vis dažniau kalbama apie kenksmingą statybinių medžiagų poveikį mūsų savijautai; visuomenės nuomone, prioritetinė tema yra „sveikas būstas“.

„Sveikas būstas“ – tai visapusiška  sąvoka, kurios pagrindas yra „sveikų“ namų statybai naudojamų kenksmingų medžiagų poveikio sumažinimas. Šiandien, kai pastatų  karkaso oro pralaidumas ribojamas kompleksinėmis termoizoliacijos priemonėmis, visos kenksmingos statybinių medžiagų dalys labai greitai kaupiasi įkvepiamame ore.
Štai kodėl Roto, kaip vienas iš pasaulyje pirmaujančių stoglangių gamintojų ryžosi ištirti savo produktus pagal griežtus  Sentinel-Haus-Institut* kriterijus. Atliktų tyrimų rezultatai rodo, kad bendrovės produktai turi aukštus termoizoliacijos parametrus ir yra saugūs sveikatai.

Investuotojų į statybą dėmesio centre
„Sveiko būsto“ tema yra prioritetinė ne tik ypatingai jautriems ir į alergijas linkusiems žmonėms, bet tampa vis svarbesniu aspektu investuotojams į statybas ir remontą vykdantiems žmonėms. „Mes, kaip statybinių medžiagų gamintojai, prisiimame tam tikrą atsakomybę, todėl jau seniai nagrinėjame „sveiko būsto“ temą. Galime patvirtinti, kad vis daugiau šeimų, statančių arba remontuojančių savo namus, pasirinkdamos statybines medžiagas, kreipia dėmesį į jų poveikį sveikatai“ – sako Frank Šac, įmonės Roto rinkodaros direktorius.

„Sveikas būstas“ su Roto stogo langais
Praėjusiais metais bendrovė Roto priėmė sprendimą organizuoti savo produkcijos tyrimus, siekdama nustatyti, ar ji atitinka Sentinel-Haus-Institut normas, nustatančias oro patalpose kokybę. Tyrimai parodė, kad iš medžio ir PVC gaminami langai yra palankūs sveikatai.
„Viena vertus, šių tyrimų rezultatai leidžia mūsų klientams būti tikriems tuo, kad Roto stogo langai yra visiškai saugūs; kita vertus – duoda mūsų profesionaliems partneriams dar vieną svarbų argumentą, leidžiantį įtikinti klientą prekybos derybų metu“, - pabrėžia p. Šac.

Saugumas ir subalansuota plėtra
Roto siūlo produktus palėpėms, teigiamai veikiančius galutinių vartotojų savijautą, ir užtikrinančius sveikatai optimalią atmosferą. Roto stogo langų pasirinkimas – taip pat palankus aplinkai ir ateities kartoms sprendimas. O visa tai dėl to, kad pasibaigus Roto stoglo langus iš PVC eksploatacijos laikui, juos galima išmontuoti, išardyti ir perdirbti nekenkiant aplinkai. Medinių langų atveju, Roto renkasi iš kokybiškų, FSC miškų valdymo tarybos sertifikatą turinčių miško išteklių pagamintą medieną.