LIETAUS NUVEDIMO SISTEMA

Lietaus vandens nuvedimo sistema (t.y. lietvamzdžiais, latakais ir t.t.) užbaigiami stogo dengimo darbai. Vanduo yra skvarbus – lašas po lašo gali ir akmenį pratašyti. Dėl to „Ruukki“ lietaus nuvedimo sistemas gaminame iš geriausių žaliavų. Galime pasiūlyti specialiais polimerais "GreenCoat RWS" ir naujausios technologijos "GreenCoat RWS PRO BT" padengtas plienines sistemas.

Universalias „Ruukki“ lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemas galima pritaikyti įvairiems architektūriniams sprendimams. Šios sistemos tinka tiek naujiems, tiek renovuojamiems pastatams, nepriklausomai nuo to ar jie individualūs, ar visuomeniniai, dengti plienine stogo danga, čerpėmis, šiferiu, bitumine ar bet kuria kita stogo danga. Visi komponentai – lietvamzdžiai, lietaus latakai, alkūnės, įlajos, laikikliai, apkabos, kitos dalys bei aptarnavimo patogumą užtikrinantys priedai – yra geometriškai tikslūs, tvirti ir lengvai sumontuojami.

Plieninių standartinių „Ruukki“ lietaus nuvedimo sistemų asortimente – debynios skirtingos spalvos. Ir šiame asortimente turime naujieną - matinį lietaus nuvedimo sistemos padengimą.

Siūlomas ir platus lietaus nuvedimo sistemos priedų asortimentas: kampinės ir tiesios latakų apsaugos nuo vandens pratekėjimo, savaime išsivalančios lapų gaudyklės, atidaromi lietaus vandens nukreiptuvai (surinkėjai) ir kt. dalys, ženkliai prailginančios sistemos tarnavimo laiką, estetišką išvaizdą ir funkcionalumą.

Mūsų sistemos gaminamos iš 0,60 mm storio specialaus kietumo cinkuoto plieno lakštų iš abiejų pusių padengto atmosgeros sąlygoms itin atspariais polimeriniais padengimais.

Ruukki lietaus nuvedimo sistemos sandara, pagrindinės dalys
Standartinės lietaus sistemos spalvos

RR40 SIDABRINĖ

RR33 JUODA

RR887 ŠOKOLADINĖ

RR32 TAMSI RUDA

RR20 BALTA

RR41 TAMSI SIDABRINĖ

RR23 TAMSI PILKA

RR750 MOLIO

RR29 RAUDONA

NAUJIENA! Matinės lietaus sistemos spalvos

RR33 JUODA MATINĖ

Video: standartinės Ruukki lietaus nuvedimo sistemos montavimo instrukcija ir elementų apžvalga